Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na dom z naszej oferty. Współpracujemy z uznanym pośrednikiem - Notus Finanse.

Jeżeli w całości lub częściowo chciałbyś sfinansować zakup domu kredytem bankowym, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. W tym zakresie DPM Invest współpracuje z firmą Notus Finanse, która na rynku działa od 2005 roku i ma w swojej ofercie kredyty kilkunastu banków. Dzięki temu możesz złożyć jednocześnie kilka wniosków kredytowych i w ten sposób znacząco zwiększyć swoje szanse na sfinansowanie wymarzonego domu.

Złożenie wniosku kredytowego za naszym pośrednictwem ma dwie dodatkowe zalety:

  • mając w ofercie kredyty kilkunastu banków, wiemy które z nich w danym momencie mają większy „apetyt” na udzielanie kredytów, a tym samym zwiększamy Twoje szanse na uzyskanie finansowania,
  • jeżeli nie uzyskasz kredytu hipotecznego za naszym pośrednictwem (przy złożeniu dokumentów do min. dwóch banków) wówczas możesz odstąpić od umowy rezerwacyjnej na dom i otrzymasz zwrot opłaty rezerwacyjnej.  W każdym innym przypadku odstąpienie od umowy rezerwacyjnej lub niewywiązanie się z jej zapisów skutkuje utratą tej opłaty.

Warto zawnioskować o kredyt z nami, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie finansowania. Poprowadzimy wszystkie formalności za Ciebie!

Skontaktuj się