Inwestuj i zarabiaj z nami

Jeżeli posiadasz kapitał, który leży w banku i nie przynosi Ci żadnych dochodów, warto rozważyć inwestycję w nieruchomości. Inwestycję, która (w odróżnieniu od np. mieszkania na wynajem) nie jest dostępna dla każdego i dlatego może też przynieść większe zyski.

DPM Invest specjalizuje się w budowaniu osiedli inwestycyjnych. Oznacza to, że pozyskujemy kapitał od inwestorów, uzupełniamy własnym, budujemy osiedle (za wszystko odpowiadamy wyłącznie my) i dzielimy się zyskami.   Zobacz dlaczego warto zainwestować z nami?

  • Wysoka stopa zwrotu –  Inwestycja w osiedle może przynieść Ci kilkukrotnie wyższą stopę zwrotu niż lokata bankowa czy inwestycja w obligacje. Zysk w przedziale 10-20% rocznie jest tutaj absolutnie możliwy, a bezpieczeństwo takiej inwestycji jest znacznie wyższe, niż np. inwestycji w akcje.
  • Realne zabezpieczenie – inwestując w osiedle stajesz się jego współposiadaczem – ziemi na której stoi, budynków które na niej powstają. Kryzys na giełdzie może wywołać krach, po którym kilkadziesiąt procent Twojego kapitału po prostu wyparuje. Wybudowane osiedle zawsze będzie stanowiło realną wartość. Domy nie wyparują.
  • Pełna przejrzystość – inwestycja w osiedle jest przejrzysta i uczciwa. Stajesz się wspólnikiem spółki celowej (umowa w formie aktu notarialnego) i masz bieżącą informację nt. tego, jak przebiega inwestycja. Nie angażujesz się operacyjnie w budowę osiedla, ale masz nad wszystkim kontrolę.
  • Bezpieczeństwo – inwestycję realizujemy zawsze poprzez dedykowaną spółkę celową, co oznacza, że Twoje ryzyko ograniczone jest do zainwestowanej kwoty. Twój majątek prywatny jest bezpieczny i nie odpowiadasz nim za zobowiązania spółki celowej.